Parashikimi “bòmbë”, Numri që Sjell Fat dhe Parashikohet e Ardhmja, sipas Horoskopit

parashikimi-“bombe”,-numri-qe-sjell-fat-dhe-parashikohet-e-ardhmja,-sipas-horoskopit

Sa prej jush besojnë se kanë një numër apo një shenjë që ju sjell shumë fat?

Ne mendojmë se çdo shenjë e horoskopit e ka diçka që ju sjell shumë fat dhe ne sot do t’ju tregojmë për numrat.

Me mundësi të madhe ju nuk e dini se cili është numri që sjell fatin në jetën tuaj? Mësojeni tani si më poshtë bazuar në shenjën tuaj të Zodiakut…

DASHI
Fati do të jetë fantastik për Dashin i cili nga horoskopi bekohet me numrin 7 pasi ky numër do t’i garantojë shumë fat në të ardhmen. Tregohuni shpirt mirë dhe bëni vetëm të mira për njerëzit që ju doni dhe sa herë doni të bëni diçka fati thotë që ju të mbështeteni tek numri 7.

DEMI
Për Demin fati i ka dhënë numrin 5 pasi me këtë numër do t’i gjendet gjithnjë pranë. Ka një mesazh për ju: Duhet të fokusoheni shumë tek shëndeti juaj pasi kohët e fundit mendoni se jeni mirë, por diçka nuk shkon. Mos u fr.ikësoni pasi fati është në anën tuaj, thjesht ju kërkohet më shumë kujdes.

BINJAKET
Ata i përkasin numrit 3. Ajo lidhje nuk është për shk.ak të numrit ideal, por për shk.ak të aftësisë për komunikim, po ashtu mund ta përfa.qësojnë edhe numrin 3 sepse kanë natyrë të dyfishtë.Kështu që për binjakët numra të fatit janë 3. Kjo nuk do të thotë se duhet të prov.oni eksperienca tr.eshe, edhe pse jeni ca aventurierë si shenjë.

GAFORRJA
Vetëm tek numri 2 do ta mbështesë fati Gaforren ndaj dhe sa herë që shikoni numra 2 atëherë bëni diçka se do të keni fatin pranë. Shumë shpejt për ju numri 2 do të sjellë dy-fishim të rrogës dhe dy-fishim të shëndetit dhe dashurisë.

LUANI
O njerëz që jeni të shenjës së Luanit, ju jeni mbretër ndaj dhe jo më kot jeni njësha. Juve fati ju garanton mbës.htetje tek numri 1. Gjatë gjithë muajit shtator fati do të jetë në anën tuaj, por vetëm me një kusht. Deri në datën 15 ju duhet të bëni një mirësi. Cilën? Fati jua ka lënë juve në dorë ta zgjidhni.

VIRG.JERESHA
Kapni numrin 6 dhe do të mbuloheni me shumë fat. Mos e harroni kurrë këtë gjë! këto kohë mendoni për një kujdes të shpejtë shëndetësor sepse ju nev.ojitet. Fati e kërkon këtë gjë pasi për pjesët e tjera, shëndetin dhe paratë do të mendojë fati që t’i keni punët mirë.

PESHORJA
Nëse do të pyesni se me çfarë numri ju mbështet fati, ai është numri 8 ndaj dhe nëse planifikoni diçka mos harroni, fokusohuni tek numrat apo datat “8”. Ahh meqë ra fjala, fati parashikon që në 8 tetor ju do të merrni një lajm financiar që do t’ju bëjë të shkoni në qiellin e shtatë.

AKREPI
A jeni dakord me numrin 9? Po, ky është numri juaj i fatit. Ne mendojmë se në 9 shtator ju do të keni marrë një lajm pozitiv, por edhe nëse nuk ju ka ndodhur mos harroni të kujtoheni për 9 tetorin pasi një lajm i artë shëndetësor do t’ju ngrohtë ze.mrat.

SHIGJETARI
Nëse bashkoni 1 dhe 1 formohet 11-a dhe ky numër ju mbështet në fatin tuaj. Ju jeni një person me shumë energji dhe shumë vizion dhe kërkoni të arrini gjithçka në jetë në një kohë të shkurtër.Ju këshillojmë të bashkëpunoni sa më shumë me të afërmit tuaj dhe mos harroni….për atë rritjen e rrogës që keni kohë që e keni kërkuar, do të plotësohet para 11 nëntorit.

BRICJAPI
Kapni numrin 12 dhe shënojeni diku, pasi fati thotë se nëse ju do të mbështeteni tek ky numër, fati do të jetë në anën tuaj.Gjithë shtatorin fati garanton se do të vendosë një kurorë në kokën tuaj dhe nuk do ta heqë atë deri sa shëndeti, paratë dhe dashuria juaj të jetë plotësuar. Por, më shumë fokusohuni tek shëndeti, pasi duket se pjesën tjetër e keni në rregull.

UJORI
Njësoj si su.lmuesit e futbollit të cilët ëndërrojnë të kenë numrin 10 në fanellën e tyre edhe ju jeni të bekuar nga fati me numrin 10. Ju do ta keni gjithë jetën vaj pasi edhe në astrologji numri 10 njihet si një numër që është i bekuar nga yjet dhe nga fati i mbarë ndaj dhe çfarë t’ju themi më… lum si ju!

PESHQIT
Për shenjën e peshqve numri 4 është numri i fatit të tyre. Ky numër do t’i bëjë ata që të hed.hin vetëm hapa të sigurt drejt të ardhmes së tyre. Do të ketë një të ardhme me shumë fat për ata që janë martuar në datat 4 ose kanë lindur në datat 4 të çdo muaji.

Leave a Reply